040-6111136Maila oss
0item(s)

Du har inga produkter i din varukorg.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Fiberkabel SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m FB-41 Fiberkabel SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m FB-41
Föregående

DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m

Fiberkabel SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m

Översikt

Fiber kabel SC ST Duplex UPC 62.5/125 1 meter

159 kr
Från 50 kr
  • Svea faktura
  • Minimum amount to pay 50 kr

Artikelnr: FB-41

Id: 226316

ButikLagerstatus
MalmöI lager
TrelleborgBeställningsvara
FjärrlagerI lager

Bli först med att recensera denna produkt

Skriv ut

Detaljer

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange

Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor.

OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m.

• Maximalt 0,3dB införingsförlust.

• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.

• OM1 Multimode 850nm/1300nm.

• 2mm diameter per kanal.

• 62,5/125µm fiberkärna.

• Klorfri LSZH-mantel.

• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.

• Ultra Physical Contact-slipade kontakter.

• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.

• Kompatibel med IEC61753-022-2.

Mer information

Artikelnr FB-41
Specifikationer Nej

Produktetiketter

Använd mellanslag för att separera etiketter. Använd apostrofer (') för fraser.

  1. Bli först med att recensera denna produkt

Skriv din egen recension

Vilket betyg ger du denna produkt? *

  1 stjärna 2 stjärnor 3 stjärnor 4 stjärnor 5 stjärnor
Omdöme